Пости форуму

KSV Lviv
18 квіт. 2021
In Про KSV
K: Корисно: Для Вашого психоемоційно здоров’я. Все просто: приходиш, обираєш, оплачуєш, їсиш. Для фізичного здоров’я: хочете без цукру-ми приготуємо Вам без чи на замінниках. Хочете нежирне - приготуємо на пару. Такі, та інші нюанси можна узгодити за телефоном, обравши варіант попереднього замовлення. При бажанні та потребі, дієтолог, який з нами співпрацює, складе для Вас раціон, а ми його приготуємо та доставимо. І не випадково ми обрали посуд для вітрин з кераміки, скла та харчової нержавіючої сталі, оскільки саме ці матеріали при контакті з теплими продуктами не виділяють шкідливих для організму речовин та сполук. Продукти, з яких готуємо, завжди свіжі та якісні. Скоро Ви самі зможете в цьому переконатися, оскільки ми плануємо запускати прямі трансляції з кухні.
Що означає "K" content media
0
0
6
KSV Lviv
15 квіт. 2021
In Про KSV
S: Смачно Смак, який викликає задоволення, він формується та закладається в дитинстві. Ми змінюємось, пробуємо щось нове, але те рідне домашнє завжди викликає особливу насолоду. Так і наші страви, приготовлені за перевіреними рецептами , завжди по особливому смачні. На смак впливає декілька показників, одні із них - свіжість та якість інгредієнтів. Запевняємо - у нас з цим строго! Наша справа, це не забави чи спроби, - це мрія, яку втілюємо в реальність! Тому істинно задоволені клієнти - наша найважливіша ціль. Для досягнення якої, ми працюємо з повною відповідальністю та віддачею. І не зупиняємось піднімати планку, оскільки досконалості немає меж. Все просто! Смачно, бо натурально! Жодних консервантів та інгредієнтів невідомого промислового походження. Все готується на нашій з Вами KSV кухні. І завжди все свіже потрапляє до Ваших рук. KSV: Корисно. Смачно. Вигідно
Що озачає "S" content media
0
0
1
KSV Lviv
15 квіт. 2021
In Про KSV
V : Вигідно Насолоджуйтесь миттю. Займайтесь улюбленими справами, важливими та необхідними. Час наш - найцінніший ресурс, з нами Ви його витрачатимете з вигодою для себе. Смачно, як в ресторані, та вигідно, бо розмір порції обираєш. Та ще й економиш, бо ж крамниця ми, а не ресторанчик. І про вигоду для здоров’я не забули. Адже у нас все натуральне, нами приготовлене. Так-так, навіть соуси для заправки салатів. А ще, ми можемо скласти та приготувати меню під Ваші особливі побажання та потреби. У нас все строго. По вимогах і стандартах. ...адже наша ціль - Ваша довіра! KSV: Корисно. Смачно. Вигідно.
Що озгачає "V" content media
0
0
4
K
KSV Lviv

KSV Lviv

Адмін
Інші дії